Tüketici Hakları

Mevzuat.Net web sitesi ve programları, İnfosoft Bilgi Sistemleri tarafından geliştirilmekte ve satışı yapılmaktadır. Programların ve web sitesinin tüm hak ve sorumluluğu İnfosoft Bilgi Sistemleri üzerindedir.

Yürürlükteki Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili diğer mevzuat gereği, satın aldığınız programı ya da aboneliğinizi, 15 gün içerisinde, iade etme hakkına sahipsiniz. Bu durumda, ödediğiniz ücret en geç 3 iş günü içerisinde, aşağıdaki şartlar dahilinde iade edilecektir.

  • Firma ve kurumların iade faturası düzenlemesi gerekir.
  • İade sebeplerini de içeren ve iade edilen programla ilgili tüm bilgileri bilgisayarlarından sildiğine dair kaşeli/imzalı belge istenir.
  • Mevzuat.Net tarafından kullanıcıya gönderilen tüm belge, CD vb. materyalin iade edilmesi gerekir.

Mevzuat.Net programlarını satın alan ya/ya da sistemimize abone olan kullanıcılar aşağıdaki lisans anlaşmalarındaki şartlara tabidirler.

Mevzuat.Net, en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta olup, alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlanmaktadır. Siz değerli müşterilerimize ait hassas bilgiler (kredi kartı bilgileri gibi), bizim bilgisayarlarımıza hiçbir şekilde girilmiyor ve takip edilmiyor.


Telekomünikasyon Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği

Bize Ulaşın

Ostim Mahallesi 1308.Cadde No:6 Kat:1 Daire:22 Yenimahalle/ANKARA
Tel : 90-312-418 94 15
Faks : 90-312-418 50 89
E-mail : bilgi@mevzuat.net

WhatsApp iletişim hattı : 0538 049 09 11

Teknik destek vb. sorularınız için: bilgi@mevzuat.net
Abonelik şartları ve seçenekleri, yeni abone olma, abonelik yenileme vb. sorularınız için abone@mevzuat.net

Bizi Takip Edin